Ubytování                

Nabízíme Vám ubytování v klidném prostředí s kapacitou pro 22 osob.Ubytování se nachází na nejvyšším místě v lokalitě Búdy.                                                                Je tak vidět na celou obec Mutěnice a lokalitu 500 moravských sklepů.Sklep se nachází v klidné části a nabízí tak soukromí.                                                         Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, prodloužené víkendy a také celotýdenní dovolenou.Wi-Fi připojení zdarma.     

Nový penzion : Otevřen v Dubnu 2021

Vám nabízí 6 dvoulůžkových pokojů z toho 2 pokoje 2 lůžkové apartmány s vlastní kuchyní,vlastní sociální zařízení,tv,klimatizace a WiFi.

Penzion je vybaven společnou plně vybavenou kuchyní,myčkou,pračkou a vinotékou.

Dvoulůžkový pokoj nabízí vlastní sociální zařízení a TV.

Samozřejmostí je klimatizace a WiFi.

Cena ubytování 650 Kč za osobu

 

Ubytování nad sklepem :

Vám nabízí 2 dvoulůžkové pokoje možnost 1 dvoulůžkové přistýlky .Dále je k dispozici plně vybavená kuchyňka s jídelním stolem pro 6 osob s TV.                            Společné sociální zařízení .Možnost využití venkovní zastřešené terase + venkovní lednice,gril.

Cena ubytování osoba/noc 500 Kč za oaobu

Ubytování za sklepem :

Vám nabízí 2 třílůžkový pokoje.Dále je k dispozici společné sociální zařízení TV.                                                                                                                                         Možnost využití venkovní zastřešené terase + venkovní lednice,gril.

Cena ubytování osba/noc 500 Kč za oaobu

 

Odjezd z ubytování : Nejpozději v 10.00 hodin dopoledne  !!!          

Upozornění : Při objednání ubytování nebo degustačního večera, prosíme o nahlášení přesného počtu osob nebo dětí.
                       
Pokud nedodržíte objednávání v počtu osob nebo osoba nedorazí při degustačním večeru  hradí se celá částka na osobu.                                                                Pokud osoba nedorazí na ubytování hradí se polovina částky dle kalkulace.

Celková kapacita 22 lůžek.
Dítě do 3let zdarma,bez nároku na lůžko.
Parkoviště pro 6 aut.            

         

Informace kam na výlet

Další tip na vílet najdete na www.wineofczechrepablik.cz

Cyklostezka Mutěnka obousměrná cyklostezka vede po bývalé železnici nádhernou krajinou z Kyjova přes Svatobořice-Mistřín až do Mutěnic.Mutěnka je dlouhá 13 km.                                                                                                                                                                                                                                                                                       Koupaliště Dubňany příjemné koupaliště s plaveckým a dětským bazénem a dvěma tobogány se nachází asi 7 km od města Hodonín směrem na Kyjov.             

Koupaliště Hodonín koupaliště o rozloze 23.450m2 12 km od Mutěnic. Návštěvníci mohou vychutnávat výceučelový bazen s různými atrakcemi a také dětské bazény. 

Zoo Hodonín založení zoologické zahrady je datováno k roku 1977a patří do UNIE českých a slovenských zoo patří k nejmladším a také zároveň nejmenším.Přesto aktuálně chová 730 kusů našich i exotických zvířat.