Ubytování                

Nabízíme Vám ubytování v klidném prostředí s kapacitou pro 14 osob.Ubytování se nachází na nejvyšším místě v lokalitě Búdy.                                                                Je tak vidět na celou obec Mutěnice a lokalitu 500 moravských sklepů.Sklep se nachází v klidné části a nabízí tak soukromí.                                                         Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, prodloužené víkendy a také celotýdenní dovolenou.Wi-Fi připojení zdarma.     

Ubytování nad sklepem:

Vám nabízí 1 dvoulůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj .Dále je k dispozici plně vybavená kuchyňka s jídelním stolem pro 6 osob s TV.                                                       Společná koupelna s wc .Možnost využití venkovní zastřešené terase s posezením pro 20 osob + venkovní lednice.

Cena ubytování osoba/noc 400,-Kč + 15% DPH

Ubytování za sklepem :

Vám nabízí 2 třílůžkový pokoje.Dále je k dispozici společná koupelna s wc ,rychlovarnou konvicí a TV.                                                                                                   Možnost využití venkovní zastřešené terase s posezením pro 20 osob.

Cena ubytování osba/noc 400,-Kč + 15% DPH

 

Odjezd z ubytování : Nejpozději v 10.00 hodin dopoledne  !!!          

Upozornění : Při objednání ubytování nebo degustačního večera, prosíme o nahlášení přesného počtu osob nebo dětí.
                       
Pokud nedodržíte objednávání v počtu osob nebo osoba nedorazí při degustačním večeru  hradí se celá částka na osobu.                                                                Pokud osoba nedorazí na ubytování hradí se polovina částky dle kalkulace.

Celková kapacita 12 lůžek.
Dítě do 3let zdarma , bez nároku na lůžko. Dítě do 8let 200,- na osoba/noc.
Parkoviště pro 6 aut.            

         

Informace kam na výlet

Další tip na vílet najdete na www.wineofczechrepablik.cz

Restaurace Pod Búdama nabízí pestrý výběr pokrmů především tradiční moravské kuchyně s prvky moderní gastronomie.Otevírací doba Po-Čt 9.30-22.00 hodin , Pa-So 9.30-23.00 hodin , Ne 9.30-22.00 hodin.

Cyklostezka Mutěnka obousměrná cyklostezka vede po bývalé železnici nádhernou krajinou z Kyjova přes Svatobořice-Mistřín až do Mutěnic.Mutěnka je dlouhá 13 km.                                                                                                                                                                                                                                                                                       Koupaliště Dubňany příjemné koupaliště s plaveckým a dětským bazénem a dvěma tobogány se nachází asi 7 km od města Hodonín směrem na Kyjov.             

Koupaliště Hodonín koupaliště o rozloze 23.450m2 12 km od Mutěnic. Návštěvníci mohou vychutnávat výceučelový bazen s různými atrakcemi a také dětské bazény.  

Zoo Hodonín založení zoologické zahrady je datováno k roku 1977a patří do UNIE českých a slovenských zoo patří k nejmladším a také zároveň nejmenším.Přesto aktuálně chová 730 kusů našich i exotických zvířat.