Příběh Vinařství Vrba

Vinařství Vrba vzniklo v roce 2009, jeho historie ale sahá dál. Jako malý kluk jsem chodil okopávat vinohrady s rodiči a prarodiči a odtud pochází má láska k vínu, kterou se snažím proměnit v kvalitní produkt.

Naše víno si můžete koupit také online. Od roku 2021 jsme naše vinařství navíc rozšířili o zbrusu nový penzion, díky kterému se u nás můžete ubytovat s partou více než 20 kamarádů.

Marian Vrba

Sklepmistr, organizace akcí a degustací, správce penzionu

Marian je milovníkem polosuchých vín. Nejvíc ho baví výroba vína a hledání optimální vyváženosti chutí a vůní. Stará se o výrobu vína, komunikaci s lidmi, pořádání akcí, degustací a zajišťuje setkání s lidmi na vinařství. Je více ve vinařství než doma, proto ho vždy najdete ve sklepě. Jak rád říká: „S úsměvem nejdál dojdeš“.

Kateřina Vrbová

Provozní a fakturace

Kateřina se stará o provoz penzionů. Připravuje pro vás pokoje, abyste se u nás cítili jako v bavlnce. Při pořádání akcí můžete ochutnat dobroty z její kuchyně. Poznáte ji podle neustálého úsměvu od ucha k uchu.

Pavel Klubus

Marketing a obchod

Náš market’ák Pavel má správného ducha a zápal pracovat. Komunikuje se zákazníky, řeší objednávky a plánuje rozvoz vína. Pro zákazníky udělá vše, co jim na očích vidí. Domů se vrací pozdě večer poté, co osobně rozveze všechny kartony vína. Díky jeho vytříbenému humoru se s ním nikdy nebudete nudit.
Vinařství jsme začali budovat od píky a dnes najdete naše vinohrady v lokalitě Búdy s výhledem na Mutěnice, kde pěstujeme několik druhů vín. Momentálně se Vinařství Vrba rozkládá na 470 m2, z toho 170 m2 je výroba, 150 m2 sklad a 150 m2 nový penzion.

Rezervace

Po - Pá 8:00 - 16:00
+420 776 287 868

Dotazy

Jakékoliv dotazy směřujte na:
vrba@vinarstvivrba.cz

Naše adresa